مدیرعامل گروه مالی بانک مسکن از پروژه نگین بازدید به عمل آورد.

مدیرعامل گروه مالی بانک مسکن از پروژه های شرکت عمرانی مسکن گستر بازدید کرد. جمعی از مدیران گروه مالی بانک مسکن به همراه مدیر عامل و معاونین شرکت عمرانی مسکن گستر ایشان را مشایعت کردند.

در این بازدید که روز سه شنبه پانزدهم شهریور ۱۴۰۱ انجام شد،ابتدا دکتر شیرزادی مدیر عامل گروه مالی، به همراه دکتر شهریاری مدیرعامل شرکت عمرانی مسکن گستر، از پروژه ۱۰۰۸ واحدی نگین دولتخواه در منطقه عبدل آباد بازدید به عمل آوردند.

دکتر شهریاری ضمن بازدید دکتر شیرزادی از مراحل اجرایی پروژه، گزارش کاملی از اقدامات انجام شده، محدودیت ها، مخاطرات و منافع آتی این پروژه ارائه نموده و خاطر نشان ساخت که پیشرفت فیزیکی این پروژه در حال حاضر ۴۵% بوده و با تلاش همکاران و لطف پروردگار به زودی این پروژه افتتاح خواهد شد.

پروژه ۱۰۰۸ واحدی نگین دلتخواه در سال ۱۳۹۲ با مشارکت تعاونی فرشتگان و تعاونی مسکن کارکنان آموزش و پرورش منطقه ۱۹ تهران در زمینی به مساحت تقریبی ۷۲ هزار مترمربع و در ۷ بلوک ۱۲ طبقه با مجموع زیر بنای مسکونی حدود ۷۲۶۰۰ متر مربع و حدود ۳۴۰۰ متر مربع تجاری در منطقه ۱۹ تهران شروع گردید.

با توجه به انحلال تعاونی فرشتگان در سال ۱۳۹۵ و با عنایت به دستور مقام معظم رهبری به سران محترم سه قوه در خصوص توجه ویژه به پروژه های عمرانی و با عنایت به این مهم که بانک مسکن به عنوان بانک توسعه ای – تخصصی در حوزه مسکن و توسعه شهری می باشد مقرر گردید بانک مزبور نسبت به ایفای تعهدات تعاونی منحله اقدام و بدین ترتیب در سال ۱۳۹۷ تکمیل عملیات اجرایی پروژه به شرکت عمرانی مسکن گستر وابسته به گروه مالی بانک مسکن واگذار گردید.

در ادامه، دکتر شیرزادی، مدیرعامل گروه مالی بانک مسکن به همراه مدیران گروه مالی و مسکن گستر از اراضی شهر ملارد دیدن کردند. دکتر شیرزادی به بهبود بهره وری از اراضی ملارد در بخش کشاورزی و عمرانی تاکیید ویژه داشت.

در خاتمه این بازدید، دکتر شیرزادی از زحمات پرسنل و مدیریت شرکت عمرانی مسکن گستر تقدیر نموده و رهنمود های لازم را در قالب برنامه های مصوب و اجرایی برای تکمیل هر چه سریع تر این پروژه ارائه داد.

سایر اخبار

اسکرول به بالا